فاتولز – جدیدترین ابزار رایگان وبمستر

تعمیر و تعویض دهنی میکروفون گوشی یا هدست آیفون و اف اف _ ایران کوماکس

 • ۲

آشنایی با هدست یا دهنی میکروفون آیفون تصویری 

تعمیرات آیفون منزل در تهران و حومه 

مرکز ایران کوماکس 44532305 - 44562055

سامانه پیامکی ارتباط 24 ساعته رزرو آدرس 

50004643000033

دفتر مرکزی : جنت آباد مجتمع سمرقند 

در ابتدا ضمن عرض درود و ارادت به شما بازدید کننده محترم و تشکر از تشریف فرمایی جنابعالی به وب سایت مجموعه ایران کوماکس در تهران به اطلاع می رساند در این پست در خصوص نحوه کارکرد یکی از قسمت های مهم در آیفون منزل که در اصطلاح عامیانه بین مشتریان از اسامی همچون دهنی اف اف | گوشی صدای آیفون | میکروفون آیفون | هدست مانیتور آیفون | نامگذاری می شود که ما در اصطلاحی فنی که به آن هدست مانیتور آیفون تصویری مورد استفاده است به شما مطالبی مختصر در حد سناخت بیشتر ارائه خواهیم نمود که امیدواریم مورد پسند و نظر شما عزیزان قرار بگیرد.

قطع و وصل شدن صدای مانیتور آیفون تصویری و ضعف صدا _ ایران کوماکس

 • ۱۱

 تعمیرکار آیفون تصویری در تهران 

رفع خرابی آیفون منزل شما در کمترین زمان در محل 

تعمیرات و سرویس اف اف در مناطق 22 گانه 

ارتباط مستقیم با ما : 44532305 - 44562055 

سامانه پیامکی ثبت آدرس : 50004643000033

خرابی صدای آیفون تصویری 

استفاده کنندگان از سیستم شبکه ای درب بازکن های تصویری در ساختمان های مسکونی پس از مدت ها استفاده از دستگاههای نصب شده در آپارتمان خود در هر برند و مدل که بر حسب دیدگاه و تنوع تقاضا خریداری کرده اید ناچاراً و بنا بر خلاف عقیده دچار خرابی شده است و در خوشبینانه ترین حالت ممکن با قطع شدن صدای مانیتور آیفون و یا قطع و وصل شدن صدای گوشی آیفون تصویری داخلی خود مواجه شده اید که این ایراد در برابر خرابی های وسیع و آزاردهنده ای همچون سوختگی های وسیع قطعات و هزینه های بالا آنچنان شما را به دردسر نکرده است حال به شما توضیح می دهیم در این حال چه باید کنید . 

نصب و تعمیر آیفون تصویری در تهران _ ایران کوماکس

 • ۴

در روزگار نه چندان دور برای درب زدن و آگاه کردن صاحب خانه از شیوه های سنتی استفاده می کردند آنها هیچ گونه ارتباط تصویری از کسی که پشت در حیاط قرار داشت نداشتند تنها راه حل تشخیص فرد پشت در برای افراد داخل منزل به کار بردن کوبه وحلقه بود. کوبه و حلقه برای در زدن استفاده میشد و دو صدای متفاوت بم و زیر داشت. وقتی مردی از کوبه برای در زدن استفاده می کرد افراد داخل منزل متوجه میشدند که فرد پشت در آقا است، بنابراین یک مرد برای باز کردن در اقدام می کرد و به همین صورت وقتی خانمی از حلقه استفاده می کرد یک زن برای باز کردن در قدم بر میداشت. اگر آنها تصویر شخص پشت در را میدیدند نیازی به درست کردن کوبه و حلقه نبود. با گذشت زمان زنگ اخبار به جای کوبه و حلقه استفاده شد و بعد از آن آیفون صوتی جای زنگ اخبار را گرفت امروزه آیفونهای تصویری در مدلهای مختلف با امکانات متنوع به سادگی تصویر و صدای افراد بیرون منزل پشت درب را به صاحب خانه ارائه میدهد و حتی قابلیتهای دیگری نظیر ضبط تصویر مراجعه کنندگان را برای صاحب این امکانات به ارمغان آورده است.

تعمیرکار آیفون و اف اف منطقه 22 شهرک گلستان _ ایران کوماکس در محل

 • ۱۲

تعمیرکار آیفون تصویری و اف اف ساختمان شهرک گلستان منطقه 22 تهران 

توسط مرکز ایران کوماکس فعال بمدت 25 سال در منطقه غرب تهران 

تماس با ما : 44532305 - 44562055 

سامانه پیامکی ارسال آدرس 24 ساعته آنلاین : 50004643000033

ضمن عرض سلام و ارادت به شما مشتریان گرامی مرکز ایران کوماکس به اطلاع می رسانیم خدمات این شرکت در زمینه سرویس تعمیرات آیفون تصویری در منطقه 22 شهرک راه آهن سابق ( گلستان فعلی ) و رزرو تعمیرکار اف اف در شهرک راه آهن و همچنین نمایندگی های آیفون در منطقه شهرک راه آهن | دهکده المپیک | شهرک صدرا | شهرک امید دژبان | شهرک یاس | به منزله سرویس دهی به موقع با خدمات نوین در محل با کمترین زمان ممکن در تعویض قطعات آیفون تصویری در غرب تهران با کادری تخصصی و آموزش دیده و متبحر آماده ایم تا در صورت اعتماد شما بزرگواران در جهت کسب رضایتمندی 100 درصدی قدم برداریم .

لازم به توضیح است چنانچه بر روی دستگاه مانیتور داخل منزل شما مارک ثبت شده از برندهای COMMAX | SUZUKI |ALDO | KENWEI | TABA | CAMAX | SIMARAN  می باشد این گروه کلیه خدمات تعویض قطعات و همچنین تعمیرات در محل دستگاههای مذکور را با نمایندگی مجاز اف اف در شهرک گلستان تهران با پذیرش رزرو قبلی و هماهنگی توسط شما با شماره های درج شده بصورت کاملاً مجهز و با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال به انجام رسانیده و تحویل خواهیم داد.

آموزش تصویری تبدیل آیفون های صوتی به تصویری _ ایران کوماکس

 • ۸

آموزش تبدیل اف اف به آیفون تصویری 

مرکز خدمات ایران کوماکس تعمیرات آیفون تصویری در تهران 

شماره تماس با ما : 44532305 - 44562055 

سامانه پیامکی ارتباط 24 ساعته جهت ثبت آدرس : 50004643000033 

پس از مرور بر روی آیفونهای صوتی در این پست روش تبدیل آیفونهای صوتی به تصویری حضورتان عرض می گردد که در مرحله اول در صورت انتخاب آیفون کوماکس | تابا | سیماران | جهت جابجایی به روش زیرعمل نمائید.

جهت نصب آیفون تصویری کوماکس و دیگر برندها و جابجایی با اف اف صوتی معمولی پس از قطع برق ترانس و کنارگذاشتن پنل صوتی قدیمی ابتدا با کدگذاری سیم کشی قبلی سیم سیم صوتی شماره 1 به تصویری A | صوتی شماره 2 به تصویری B | سیم صوتی شماره 3 به تصویری C | سیم B به D تصویری و در نهایت سیم های E و F پنل صوتی را به 4 پنل تصویری انتقال دهید .

حال فرق برق 12 ولت متناوب که از ترانس تابا صوتی آمده را به 12 ولت تصویری وصل نمائید .

نقشه سیم کشی آیفون تصویری COMMAX

در ابتدا توضیحاتی در خصوص رنگ بندی سیم ها در آیفون تصویری کوماکس عرض می کنیم که مانیتورهای مارک COMMAX دارای 4 رشته سیم میباشند که این رنگبندی شامل قرمز آبی زرد سفید میباشد که رنگ قرمز برای ویس یا صدا مورد استفاده می باشد و رنگ آبی بعنوان منفی و رنگ زرد بعنوان مثبت و رنگ سفید برای تصویر دستگاه کارایی داشته و همچنین جهت وصل کردن ترانس جهت بازکردن درب بازکن و همچنین برق پنل که معمولاً 12 آمپر یا 24 هستند که نحوه اتصال این سیم ها به آیفون تصویری که از خروجی AC  ترانس برای قفل برقی و از خروجی DC  برای یا همان مثبت و منفی برای پنل استفاده می شود .

وصل کردن سیم قفل درب بازکن ساختمان 

از خروجی AC ترانس دو سیم به پشت پنل آیفون تصویری می بریم و یکی از آنها را به یک سیم درب بازکن پشت پنل متصل و سیم دیگر را به رشته که از قفل آمده متصل می کنیم در مرحله بعد از قفل دو رشته سیم تا پشت پنل آیفون تصویری می کشیم و یک رشته را به یکی از دو رشته دیگری پنل و دیگری را به سیم اضافه پنل ارجاع می دهیم .

لازم به توضیح است سیمی که از ترانس به قفل می رسد می تواند هم به صورت مستقیم وارد قفل شود و هم به صورت غیرمستقیم در پشت پنل اتصال پیدا کند .

m1w8_cc54de69-54f1-4b49-ac83-6e1f9f69021c.jpg (1280×839)

آموزش نصب قفل و درب بازکن ساختمان و رگلاژ آرام بند _ ایران کوماکس

 • ۱۵

نصب و راه اندازی قفل اتوماتیک پشت درب ساختمان 

سرویس و راه اندازی قفل ساختمان در تهران 

خدمات تعمیرات درب بازکن ساختمان در تهران

نصب درب بازکن ساختمان 

آموزش تنظیم آرام بند 

44532305 - 44562055 

سامانه پیامکی ثبت آنلاین 24 ساعته محل خرابی آیفون تصویری 

50004643000033

درب بازکن ساختمان یکی از مهمترین و پرکاربردترین لوازم و تجهیزات ساختمانی است که خرابی و یا عدم کارکرد صحیح و بموقع و همچنین استهلاک و خرابی آن می توانید منجر به عدم استفاده بموقع و باعث نارضایتی عمومی بخصوص در ساختمان های بزرگ خواهد شد که لازم است مدیران محترم این موارد همچون استفاده از قفل درب بازکن باکیفیت بازار | قفل های ایتالیایی | سرویس سیم کشی بموقع | جلوگیری از آب خوردگی و مقاربت با رطوبت و باران | عدم استفاده از روغن صنعتی برای روان کاری | عدم باز و بست و رگلاژ بی جا | دستکاری در فنرهای متصل | را رعایت نمائید تا نسبت به مدت کارکرد درب بازکن ساختمان اطمینان حاصل گردد. 

امروزه خریداری و استفاده از قفل درب بازکن درجه یک سوالی متداول در بین خریداران و استفاده کنندگان این حرفه می باشد که ما هم همانند شما با یک توضیح مختصر خواهیم گفت که کیفیت محصولات این زمینه با قبل کاهش محسوسی داشته است و دیگر برندهای اصلی ایتالیایی و خارجی جایگزین آن نیست و قطعات و قفل درب بازکن چینی متاسفانه به وفور وارد بازار شده است و خرابی های پی در پی و ایراد در بوبین و رگلاژ دقیق و همچنین فنرهای ضعیف آن از عمده ترین نکات منفی این کالاها است . 

حال در رابطه با شما دوستان عزیزی که خریدار یکدست قفل درب بازکن ساختمانی جهت ورودی آپارتمان خود بوده اید و از چگونگی نصب درب بازکن و قفل سوالاتی از ما داشته اید عرض می گردد در ابتدا پس از باز کردن اتومات زنجیر دار پشت درب ورودی با پیچ روی آن و سپس پیچ های داخلی و جداسازی دو سیم منتهی الیه متصل از 18 ولت پشت پنل منبع و همچنین قلاب های منتهی به سمت چپ و راست و آزادسازی کامل نسبت به جایگزینی قفل اتومات نو با نصب مجدد پیچ ها و سیم کشی و قلاب ها و رگلاژ مجدد که کاملاً آسان و راحت می باشد مراحل راه اندازی را به انجام رسانید و بدانید که سیم های را بدون توجه به هر سوکتی متصل کنید هیچ مشکلی نداشته و دارای منفی و مثبت و ولتاژ متفاوتی نمی باشد در پایان جهت رگلاژ درب را آرام و آهسته همچنان که پشت آن ایستاده اید بسته تا میزان رگلاژ و تنظیم قفل بدستان آبد و در صورت عدم نیاز از زنجیری که هنوز متصل است جهت افزایش کشش بهره ببرید. 

پس از نصب و راه اندازی قفل به سراغ سیم کشی آن هم رفته و با تست آن در صورت مستهلک شدن و سولفاته کردن نیازمند بازبینی و تعویض است که می توانید با استفاده از سیم های افشان باکیفیت این مرحله را نیز با صبوری به اتمام برسانید . 

در مرحله بعد دوستانی که درباره نحوه رگلاژ آرام بند ساختمان و آموزش تنظیم آرام بند درب سوالاتی از ما داشته اند به اطلاع می رسانیم دقت نمائید دو پیچ در قسمت های زیرین و یا سمت راست این دستگاهها تعبیه شده است که جهت کاهش یا افزایش سرعت و ترمز درب بکارگرفته شده است لازم است با یک پیچ گوشتی متوسط بنا به چهارسو و یا دوسو بودن به آرامی از یکی از پیچ ها شروع به تنظیم مورد نیاز خود کرده و پس از به درجه متناسب رسیدن آن از انجام مرحله دیگری خودداری نمائید این آرام بند ها به همین شیوه تنظیم و مورد استفاده قرار می گیرد. 

آموزش تنظیمات مانیتور آیفون و اف اف تصویری _ ایران کوماکس

 • ۳۶

طریقه آموزش تنظیمات گوشی آیفون تصویری منزل و اف اف 

چگونه وارد منوی تنظیمات آیفون خود شویم ؟ 

این موارد را توسط گروه ایران کوماکس به شما تشریح داده خواهد شد تا بتوانید بصورت آسان وارد منوی  تنظیمات مانیتور اف اف  شوید مرکز تعمیرات تخصصی آیفون تصویری ایران کوماکس با شماره های تماس 44532305 و 44562055 بصورت روزانه آماده ارائه خدمات درب بازکن های ساختمانی بصورت کاملاً در محل در خدمت شما شهروندان محترم تهرانی می باشد . 

در اکثر دستگاه های درب بازکن ساختمانی تولید شده ایرانی و خارجی جهت تنظیمات نور | روشنایی | رنگ | افزایش صدای زنگ اف اف  | کلید خاموش یا روشن کردن اف اف و یا دیگر ملزومات آپشنی این مانیتورها شرکت های تولید کننده بر حسب پلتفرم های ابداعی یا ابتکار مهندسین بخش طراحی قسمت تنظیمات و یا منوی آن را جهت استفاده از قابلیت های متنوع گاهاً متغییر و ابداعی در نظر گرفته اند که در کلیات وظیفه همه این ابزارها ایجاد تغییرات در ترکیبات رنگی و صوت و یا ضبط و پخش فیلم تماس گیرندگان با واحدهای مسکونی بوده است .

شما مشترک گرامی در ابتدا جهت ورود با منوی تنظیمات مانیتور آیفون تصویری خود به کنار دستگاه و یا زیر دستگاه خود نگاه کنید و در این صورت پس از بازدید متوجه چند کلید در این قسمت ها خواهید شد که در این مورد باز هم با توجه به رنگی یا سیاه سفید بودن سیستم کلیدها کار مجزایی را انجام داده و ما به شما توضیح می دهیم که برای هر کدام از این سیستم ها چه کاری را انجام دهید در آیفون های سیاه سفید به ترتیب یک کلید جهت خاموش را روشن کردن آیفون بکارگیری شده است که با نام POWER ON | OFF علامت زده شده است و در کلید کناری آن که با نام VOLUME درج شده است جهت کاهش یا افزایش صدای آیفون و در کنار آن یک کلید جهت تاریکی یا روشنایی دستگاه سیاه سفید نصب شده است که جمعاً از همین سه شاسی شامل شده است اما در آیفون تصویری رنگی دو کلید دیگر جهت کاهش رنگ دستگاه و کنتراست اضافه شده است که بسیار بدیهی و قابل رویت است .

در ادامه ما درباره تنظیمات ساعت و تاریخ و همچنین قابلیت دیدن عکس در آیفون های حافظه دار به شما توضیحاتی مختصر عرض خواهیم کرد که در این خصوص شما استفاده کننده این مدل از دستگاهها در صورتیکه می خواهید عکس تماس گیرنده یا ساعت تماس را کنترل و بازبینی کنید در ابتدا با استفاده از ورود به قسمت منوی یا تنظیمات که اگر از مدل لمسی یا تاچ نیست در کنار دستگاه مجدد تعبیه شده است و همان کلیدهای دستی و در صورت لمسی بودن وارد قسمت تنظیمات شوید و سپس قسمت گالری یا عکس ها می توانید تصاویر ضبط شده و تاریخ را بازآوری کنید و در ادامه جهت ثبت ساعت و تاریخ جدید وارد قسمت منوی که شدید مشاهده می کنید که در تیترها قابل رویت است و با وارد شدن در این قسمت ساعت و تاریخ میلادی را با کلیدهای میانبر که فلش بالا و پایین در کنارش ثبت شده است بدقت وارد نمائید .

لازم به توضیح است آیفون های حافظه دار با هر تماس از سوی تماس گیرنده با شما تصویر را فوراً در داخل حافظه داخلی دستگاه شما ثبت و نگهداری می کند ( البته تا زمانی که تعداد عکس های شما به حد نصاب نرسیده باشد و در این صورت بصورت اتوماتیک حذف می شود) که بسیاری از عزیزان این قابلیت اف اف حافظه دار رنگی را نمی دانند اما جهت دیدن تصاویر چنانچه مانیتور و کلیدهای تنظیمات را به دقت مشاهده کنید کلید دوم از بالا جهت دیدن تصاویر تعبیه شده است و در صورت عدم این موضوع می توانید با مراجعه به قسمت گالری یا تصاویر این موضوع را رویت فرمائید. 

تعمیرکار آیفون تصویری و اف اف شهرک صدرا و شهرک امیددژبان

 • ۲۵

برای رزرو تعمیرکار آیفون ساختمان و اف اف شهرک صدرا و شهرک امیددژبان منطقه 22 تهران 

گروه تخصصی ایران کوماکس دفتر مرکزی در جنت آباد تهران ارتباط با ما : 44532305 - 44562055 

سامانه پیامکی 24 ساعته آنلاین ثبت آدرس جهت تعمیرات :  50004643000033 

مقدمه : درب بازکن ساختمان و استفاده از آن یکی از آیتم های مهم و کاربردی در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی مناطق کشور و بخصوص تهران بزرگ می باشد که استفاده از محصولات باکیفیت و استاندارد و دارای گارانتی و مجهز از توصیه های همیشگی ما به شما مشترکین عزیزمان بوده است که همچنان به هزینه های پرداختی بیشتر شما برای خریداری محصولات دارای کیفیت شرکتی و گارانتی دار برگشته و در این زمینه پیشنهاد در حال حاضر ما ترجیحاً خریداری آیفون تصویری commax و در مرحله بعدی camax هنگ کنگ می باشد که این مورد توصیه شخصی ما می باشد.  

در همین مورد ما برای رفاه حال اهالی محترم غرب تهرانی در نظر داشته ایم جهت تعمیرات آیفون تصویری منطقه 22 و نمایندگی آیفون ساختمان و اف اف  در شهرک گلستان | شهرک امید دژبان | شهرک صدرا | شهرک شهید باقری | شهرک اسکان سبز | با کادرهای متخصص از بهترین مجموعه تعمیرکاران اف اف در غرب تهران با بهرمندی از آموزش های بروز در زمینه تعمیرات اف اف در تهران بتوانیم در کمترین زمان ممکن در محل سکونت شما دستگاه معیوب را تعویض قطعه تعمیر و راه اندازی مجدد نماییم .

امروزه بسیارند افرادی که در راه جویای کار و در زمینه اشتغال تحت هر عنوانی با بازگشایی الکتریکی در شهرک گلستان یا محله های اطراف با عناوینی همچون تعمیرکار و یا نمایندگی درب بازکن ساختمان خود را به مشتری معرفی نموده و متاسفانه بدلیل عدم توانایی فنی و دانش لازم الکترونیکی یا منجر به آسیب به آیفون تصویری منزل یا شبکه مرکزی شده اند و با رها کردن کار منجر به خسارات مالی شده اند لازم است دقت لازم را در این مورد داشته باشید و از سپردن و باز نمودن و تحویل مانیتور ها و قطعات جهت انتقال به تعمیرات خودداری کنید به دلیل اینکه آیفون تصویری باید در همان محل منزل شما تعمیر چک و تست و تحویل شود و جز دستگاههای حجیم و غیر قابل تعمیر در محل نمی باشد . 

آیفون تصویری suzuki | نمایندگی تعمیرات اف اف سوزوکی در تهران

 • ۳۱

آیفون تصویری سوزوکی suzuki | نمایندگی محصولات درب بازکن تصویری سوزوکی در تهران | خدمات و سرویس اف اف suzuki  | سرویسکار آیفون سوزوکی غرب تهران | شمال تهران | شرق تهران | جنوب تهران | ارتباط با ما : 44532305 - 44562055  | سامانه پیامکی ثبت آدرس جهت تعمیرات 24 ساعته آنلاین : 50004643000033  | وب سایت : http://irancommax1.ir/ 

معرفی درب بازکن تصویری برند suzuki :  شرکت معروف ژاپنی که معرف حضور اکثر شما دوستان می باشد و از بزرگترین کمپانی های تجهیزات خودرویی و لوازم الکترونیکی در سطح دنیا می باشد بعنوان نامی بر گرفته از این شرکت جهت مونتاژ محصولات آیفون تصویری ایرانی فقط استفاده شده است و هیچگونه ارتباط مستقیم و پشتیبانی خاصی از طریق آن گروه عظیم و پیشرفته جهت مونتاژ آیفون ساختمانی و یا قطعه ای ندارد و ما صادقانه به همه مشتریان و شما بزرگوارانی که در حال مطالعه این پست می باشید عرض می نماییم کلیه تولیدات شرکت آیفون suzuki  در داخل و در شهر اصفهان بوده است و در رابطه با کیفیت و استاندارد دستگاههای تولید شده نیز لازم به ذکر می باشد شباهت 100 درصدی با نسخه های خارجی کوماکس  و کامکث چین دارد و از گارانتی و قطعاتی استاندارد و قابل توجه بهره میبرد . 

خدمات پس از فروش شرکت اف اف سوزوکی در تهران : لازم به ذکر می باشد ایران کوماکس بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات آیفون سوزوکی در سطح مناطق 22 گانه تهران بزرگ با برقراری اکیپ های خودرویی سیار و کاملاً مجهز با تکنسین های متبحر و آموزش دیده در حال اجرا خدمات و سرویس آیفون تصویری در تهران می باشد و در تلاش بیش از پیش هستیم تا رضایت حداکثری مشتریان محترم و ارجمندمان کسب گردد . 

بسیاری از همکاران و افراد متفرقه در سطح تهران و شهرک های حومه در جهت امرار معاش و بهره برداری اقتصادی با کمترین دانش فنی و الکترونیکی به مشتری مراجعه و با معرفی خود به عنوان مرکزی در زمینه نمایندگی اف اف سوزوکی  و یا سرویسکار اف اف در تهران و سرویسکار مجاز آیفون در تهران نسبت به باز نمودن و انتقال دستگاه جهت تعمیرات به مکانی نامشخص و بدون رسید مکتوب و معتبر اقدام می نمایند که لازم به تذکر و یاد آوری به شما عزیزان می باشد تحت هیچ شرایطی از سپردن دستگاه و قطعات و مانیتورها به این افراد سودجو خودداری بعمل آورده تا از عدم بازگشت سیستم خود و هزینه های جانبی بر حرز باشید . ضمناٌ تاکید می گردد کلیه خدمات این مرکز فقط و فقط در محل مشتری بدون کمترین جابجایی در همان محل سکونت شما به انجام خواهد رسید و در تلاش هستیم وقت بسیار اندکی از مشتری عزیزمان تلف شود . 

تعمیرکار آیفون و اف اف رسالت و تهرانپارس شرق تهران

 • ۴۹

رزرو خدمات و تعمیرات آیفون و اف اف تصویری شرق تهران 

مجری خدمات : ایران کوماکس نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری شرق تهران

ارتباط با ما : 44532305 - 44562055 

سامانه پیامکی ارسال آدرس : 50004643000033

آدرس دفتر مرکزی  : جنت آباد مجتمع سمرقند 

وب سایتی که وارد شده اید : http://irancommax1.ir/

توضیحات : سرویس و تعمیرات انواع آیفون تصویری در برندهای commax _ simaran _ camax _ taba _ kenwei _ aldo _ suzuki پذیرفته می شود و در تمامی محله های شرق تهران تعمیرکار ارسال و خدمات فقط در محل مشتری به انجام می رسد . 

از پذیرش دستگاههای باز شده و دستکاری شده معذوریم .

آیفون تصویری یکی از ملزومات و تجهیزات کاربردی بسیار مهم و پرکاربرد در ساختمان های مسکونی بوده است چه در گذشته که از سیستم اف اف معمولی یا به اصطلاح اف اف صوتی استفاده می گردید و چه امروزه که با مدل پیشرفته و آپشن دار برای شما عزیزان نصب و راه اندازی شده است که در همین رابطه کارکرد صحیح و بدون نقص آن از اتلاف وقت و یا عدم ارتباط مراجعه کنندگان روزانه به واحد مسکونی شما گاهاً خواهد شد که برای بسیاری از آپارتمان های مسکونی تجاری و شرکت های ساختمانی رفت و آمد سبب کنسل شدن برنامه ها و دلخوری های احتمالی شده که در همین قضیه شما عزیزان ترجیح داده اید به مرکزی مراجعه کرده که نمایندگی مجاز آیفون ساختمان در شرق تهران را هدایت و با کادری متخصص و با برنامه و متخصص تلاش دارد سرویسکار اف اف تهرانپارس را برایتان محیا و در کمترین زمان اعزام نماید . 

در تلاش بوده و خواهیم بود پاسخ در شآن و شایسته به اعتماد شما دهیم و با توجیهات و آموزش های پی در پی و توصیه هایی که داشته ایم در زمینه تعمیرات آیفون منزل بتوانیم با شیوه های بسیار مجهز و قطعات اورجینال نمایندگی مجاز آیفون تصویری سیماران و تابا در شرق تهران تهرانپارس و رسالت که دارای گارانتی 3 تا 1 ساله می باشند در خدمت شما عزیزان باشیم .

سرویسکار آیفون تهرانپارس | تعمیرکار آیفون تصویری رسالت | تعمیرکار اف اف شرق تهران در محل 

در شبکه های اجتماعی

برچسب ها

تماس با ما

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده نمایید:

 • تلفن ثابت: 44532305
 • فکس: 44562055
 • موبایل: 09191697954
 • ایمیل: commaxservice@gmail.com
 • آدرس پستی: ایران- تهران- جنت آباد جنوبی بعد از سمرقند مجتمع صدف